makijaz slubny katarzyna kalek-dekert

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest szczególnym makijażem, tak, jak wyjątkowa jest to sytuacja. Ten typ makijażu jest połączeniem kilku make up’ów, fotograficznego, dziennego, koktajlowego i filmowego. Każdą klientkę traktuję indywidualnie i zawsze dokładam wszelkich starań, by makijaż sprostał Państwa oczekiwaniom, był trwały oraz komfortowy w noszeniu. Panna Młoda powinna wyglądać i czuć się w nim zjawiskowo i to nie tylko na zdjęciach ślubnych, ale także w rzeczywistości. Przy tej usłudze pracuje tylko na ekskluzywnej pielęgnacji oraz najwyższej jakości produktach kolorowych.

Zasady współpracy i zapisy

1. Zapisy na sezon ślubny 2023 (dla panien młodych i pełnej obsługi ślubu) zaczynam w listopadzie 2022 na pierwszą połowę 2023 roku i od stycznia 2023 na drugą połowę roku.
2. Rezerwacje na piątki - tylko PAKIET MINI POZNAŃ lub pełen pakiet poza granicami miasta.
3. Pojedyncze makijaże w PIĄTKI tylko w godzinach między 6:30 - 7:00 lub po 18:00
4. Nie dojeżdżam do pojedynczych makijaży.
5. Pojedynczych gości proszę o zapisy na bieżąco. Grafik zapełnia się dynamicznie. Pojedyncze osoby zapisuję zawsze od rana 6:30 - 7:00 lub od godziny ok 14:00.
6. Zapisy przyjmuję wyłącznie w formie pisemnej - można kontaktować się ze mną:
- mailowo: kkdekert@gmail.com
- telefonicznie: 501 356 949
- przez profil na FB: Katarzyna Kałek-Dekert Make up Artist
- przez profil IG: @kalekdekert
7. Jeśli nie mogę rozmawiać informuje o tym w wiadomości sms.
8. Zawsze, mimo wcześniejszej rozmowy telefonicznej, wszystkie ustalenia muszą zostać potwierdzone w wiadomości, do której będę mogła wrócić.
9. Wszystkim Paniom wysyłam potwierdzenia, że zostały zapisane albo informację, że nie uda mi się ich przyjąć. Jeśli nie dotrze odpowiedź - proszę się przypomnieć.
10. Obowiązuje zadatek, Na wpłatę czekam 3 dni robocze od zadeklarowania przez klientkę wstępnej rezerwacji, po tym czasie zwalniam termin.
11. Po wpłaceniu zadatku można wycofać się z rezerwacji w ciągu 14 dni bez żadnych konsekwencji. W pozostałych sytuacjach obowiązują regulacje zawarte w kodeksie cywilnym.
12. Numer konta do wpłat: 22 1090 1476 0000 0000 4709 4269. W tytule proszę przede wszystkim o wpisywanie swojego imienia i nazwiska oraz daty ślubu. Reszta wynagrodzenia płatna gotówką w dniu wykonania usługi.

makijaz slubny katarzyna kalek-dekert

Dane do rezerwacji

W przypadku chęci zapisania się na makijaż ślubny/rezerwacji terminu na pełną obsługę ślubu, proszę o podesłanie następujących informacji:
1. data
2. godzina i miejsce ślubu
3. miejsce przygotowań
4. liczba osób
5. godzina spotkania
6. imię i nazwisko
7. telefon kontaktowy

Po podesłaniu powyższych danych proszę czekać na informację ode mnie o tym czy termin jest wolny czy już zajęty. Zastrzegam sobie możliwość rezygnacji z wykonania zlecenia (nawet w dzień ślubu) z przyczyn ode mnie niezależnych w tym choroby, wypadku, sytuacji losowej. Ze swej strony postaram się oczywiście zorganizować zastępstwo.