Drodzy Klienci!

Od lat dokładam wszelkich starań, by mój warsztat spełniał wasze oczekiwania! By jakość moich usług była na jak najwyższym poziomie, by zadowolenie klientów przekładało się na moją satysfakcje z dobrze wykonanej pracy.

Drodzy klienci szkole się dla Was! Mimo wielu lat pracy nie spoczywam na laurach rutyny. Kształcę się, by w jak najlepszy sposób móc się Wami zaopiekować. Zmieniają się kosmetyki, techniki, mamy nowe możliwości w pielęgnacji, w kosmetykach kolorowych.

W 2021 zajęłam się pracą manualną twarzy. Obecnie jestem certyfikowanym terapeutą Zoga Face Integration, czyli terapii powięziowej. Pracuję też z opracowywaniem blizn metodą Sharon Wheeler. Uczę się w Szkole Policealnej na kierunku Technik masażysta.

Uskrzydlona miłością do terapii ciała rozwijam się w rodzinie kursow Zoga. Bedąc po kursie Zoga Movement Intro zadaje wam ćwiczenia, które wzmacniają efekty wcześniej wykonanej terapii. Wykonuje też akupunkture kosmetyczną i już niebawem zajmę się też opracowywaniem czaszki w integracji strukturalnej.

Jestem konkretna i zdecydowana, lubię szybkie decyzje i satysfakcję z pracy! Mam w sobie pokorę i ciągle ściga mnie ta pozytywna trema.

Drogie klientki i klienci bardzo Wam dziękuję za zaufanie, jakim obdarzacie mnie od lat, że wracacie, że polecacie.

Jestem dla Was! ♥

01

Profesjonalizm

Każdy z moich klientów to wyzwanie – wyzwanie aby mój warsztat w 100% spełnił oczekiwania. Mam w sobie pokorę i ściga mnie ta pozytywna trema, gdy sięgam po pędzle, igły i olejki.

02

Zaagnażowanie

Dobrze wykonana praca daje zadowolenie klientów, ale również przekłada się na moją satysfakcję i motywację do dalszej pracy i rozwoju. 

03

Rozwój

Od wielu lat dokładam starań żeby jakość moich usług była na jak najwyższym poziomie. Kształcę się, by w jak najlepszy sposób móc się Wami zaopiekować.